Gendarmens Hjerte (Sønderborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 7000 Team Høgsbjerg 1h 7m 23s
2 6900 Møgungernes forældre 0h 55m 41s
3 6900 Beredskabet - Hold3 1h 12m 46s
4 6800 Team Y 1h 4m 47s
5 6800 HolmOlesen 1h 7m 26s
6 6800 Rhj 1h 23m 47s
7 6800 Kong Christian den IXs fodfolk 1h 33m 55s
8 6700 A-Holdet 1h 2m 21s
9 6700 De blå skjorter 1h 16m 9s
10 6650 Smuttis disiple 1h 21m 34s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6800 Rhj 1h 23m 47s
2 6100 Team Hschak 1h 8m 21s
3 5550 The Wagner Team 2h 6m 8s
4 5500 StabenTo 1h 28m 49s
5 5200 The æg-straordinaries 1h 45m 46s
6 4850 Det Ægte 1h 53m 54s
7 4600 Team Marley 5h 51m 10s
8 4550 The Pagaards 1h 21m 58s
9 4450 Familien Østergaard 1h 12m 28s
10 4450 DanÆg 1h 44m 38s
11 3250 Team Æg-stra 1h 23m 40s
12 2500 Emil og hans lystige svende 1h 48m 18s
13 1400 Ægcellent Ægheads 1h 41m 53s
14 650 Team Keller 1h 43m 4s
15 550 Grith&Ulla 2h 31m 39s

Ølkuskens forbandelse (Sønderborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 9143 Familien Eis 0h 28m 34s
2 8619 Hasberg 0h 32m 21s
3 8520 KonVio 0h 31m 52s
4 8435 Ventilen 0h 35m 39s
5 8296 OJ Hold5 0h 35m 38s
6 8270 Team Langeland 0h 37m 18s
7 8086 Markus und Tini 0h 37m 46s
8 8005 Team 2 0h 36m 28s
9 7879 11897 0h 34m 49s
10 7826 Team Y 0h 40m 25s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 8086 Markus und Tini 0h 37m 46s
2 8005 Team 2 0h 36m 28s
3 6927 Team Daldal 0h 47m 43s
4 6531 Familien Johansen 0h 48m 45s
5 6313 Strandlopper 0h 43m 29s
6 5977 Kalb 0h 47m 33s
7 5516 Blockflötengesichter 0h 51m 3s
8 5508 ClanLi 0h 57m 3s
9 5126 Lemke 0h 45m 53s
10 4616 Vandlopper 0h 57m 46s
11 4362 Tanglopper 0h 40m 41s
12 3897 Team 1 0h 37m 57s
13 3060 The curse Team 2 0h 56m 41s
14 2939 Team flower 0h 54m 41s
15 2753 Team Thomsen 0h 44m 55s

Tidsrejsen (Sønderborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 6600 Die Anjus 0h 56m 28s
2 6450 Momo og hundende 0h 47m 9s
3 5950 Hundene 0h 43m 18s
4 5800 Sabine D2 1h 24m 6s
5 5750 Kastrup & co 1h 32m 14s
6 5650 Team Y 0h 49m 19s
7 5400 Possekels 3h 16m 10s
8 5300 Familien Eis 0h 49m 41s
9 5300 TEAM LÜGAR 1h 14m 54s
10 5300 Team BN 1h 15m 35s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6600 Die Anjus 0h 56m 28s
2 5250 Sønderborg Visit Hold2 2h 6m 6s
3 4700 knokika 1h 13m 38s
4 4550 Sønderborg Visit Hold1 1h 38m 39s
5 3450 Alexander og den super seje vinder 😉 2h 32m 52s
6 3050 Vijverbende 1h 29m 28s
7 3000 Team Fantus 1h 17m 3s
8 3000 Sonne 2h 4m 40s
9 2900 A journey Team 2 3h 42m 29s
10 1850 Bay 1h 35m 51s
11 1750 A journey Team 1 1h 5m 58s
12 -250 Julias Polterabend 1h 6m 42s
13 -500 Jensens 4h 59m 59s
14 -1550 Moet 1h 0m 36s
15 -5300 Team Kroes 2h 1m 29s

De forsvundne kronjuveler, nøddeknækkeren (KBH)

Top 10

# Points Team name Time
1 6200 Marie og B-holdet 0h 44m 23s
2 5550 Dogs 1h 27m 2s
3 5500 Girls of NyHavn 1h 6m 46s
4 5400 Hundene 0h 37m 31s
5 5350 Hold 2 1h 3m 50s
6 5250 Team R8dio 0h 35m 41s
7 5250 Lyserød flamingo 1h 1m 58s
8 5250 Damerne er bedst 1h 35m 1s
9 5200 Cosmopolitan rules 2h 13m 23s
10 5150 CBRE Project Management 0h 54m 21s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6200 Marie og B-holdet 0h 44m 23s
2 5350 Hold 2 1h 3m 50s
3 5250 Team R8dio 0h 35m 41s
4 4300 The Zealanders 0h 56m 50s
5 3950 TigerMuuuge 0h 49m 17s
6 3500 Jose_15 1h 3m 17s
7 3450 Brutalis 1h 7m 18s
8 3400 Sparknægte 0h 56m 48s
9 3100 Dream Team 1h 2m 34s
10 2900 Hold 3 0h 53m 19s
11 2600 3-1 til Danmark 0h 55m 32s
12 2350 Hold 1 0h 58m 21s
13 350 Famhansen 0h 56m 34s
14 200 Coax 1 0h 52m 54s
15 -3100 Team bride 0h 46m 56s

De forsvundne kronjuveler, familie version (KBH)

Top 10

# Points Team name Time
1 6550 Vinderne 2h 24m 49s
2 6300 A Team 0h 33m 22s
3 5800 Team Unicorns 0h 42m 22s
4 5650 Kindler 0h 24m 30s
5 5250 Nicklas og Gutterne 1h 22m 53s
6 4250 Team Happy 0h 56m 51s
7 4250 De hyggelige 2h 5m 40s
8 4200 Manane 0h 43m 54s
9 4200 Team Hatrick 1h 51m 40s
10 3900 Pizzagang 1h 12m 1s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6550 Vinderne 2h 24m 49s
2 6300 A Team 0h 33m 22s
3 5800 Team Unicorns 0h 42m 22s
4 5650 Kindler 0h 24m 30s
5 5250 Nicklas og Gutterne 1h 22m 53s
6 4250 De hyggelige 2h 5m 40s
7 4250 Team Happy 0h 56m 51s
8 4200 Manane 0h 43m 54s
9 3900 Pizzagang 1h 12m 1s
10 3200 Heste tøserne fra Roskilde 1h 14m 57s
11 3100 LUCA ungerne 1h 15m 55s
12 2900 Vandløses piger 1h 6m 45s
13 2250 Team Patrik 1h 6m 37s
14 1900 Brøndby drengene 1h 18m 12s
15 850 Team hygge gruppe 3 3h 50m 27s

Sildefængeren fra Aleburgh (Aalborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 7000 Vodskov Team 1 1h 25m 7s
2 6900 A+L 0h 46m 10s
3 6900 Team Chalotte 1h 11m 27s
4 6800 Københavnerne 1h 50m 55s
5 6750 KollePolle 1h 28m 16s
6 6650 Plaski Power 1h 2m 37s
7 6650 LC96 hold 1 1h 6m 47s
8 6550 Chemist 1h 29m 10s
9 6550 The Green Dragon 2h 12m 6s
10 6250 JaBe 1h 20m 56s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 7000 Vodskov Team 1 1h 25m 7s
2 6900 Team Chalotte 1h 11m 27s
3 6900 A+L 0h 46m 10s
4 6800 Københavnerne 1h 50m 55s
5 6550 The Green Dragon 2h 12m 6s
6 6050 Zvolli med kran 2h 0m 41s
7 5800 Team Xena To 1h 37m 23s
8 5650 Rejerne 1h 7m 34s
9 5200 Originalerne 1h 14m 35s
10 4150 De voksne 1h 47m 22s
11 3750 Team C 1h 1m 32s
12 2750 Salmalaks 1h 16m 35s
13 1900 Team Flappi 2h 2m 27s
14 500 Vodskov Team 2 1h 58m 41s
15 -50 Team Thomsen 2h 26m 40s

Sirenens sang (Struer)

Top 10

# Points Team name Time
1 5550 Cirkus Nielsen 1h 17m 36s
2 4500 Strukton Rail A/S 1h 56m 15s
3 4400 CNV30 1h 26m 44s
4 4150 Strukton Rail Team 2 1h 38m 21s
5 2600 Sirenes venner BF tirsdag 2h 27m 23s
6 2250 Mor & far 2h 16m 51s
7 -150 Lindberg 1h 14m 35s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 5550 Cirkus Nielsen 1h 17m 36s
2 4500 Strukton Rail A/S 1h 56m 15s
3 4400 CNV30 1h 26m 44s
4 4150 Strukton Rail Team 2 1h 38m 21s
5 2600 Sirenes venner BF tirsdag 2h 27m 23s
6 2250 Mor & far 2h 16m 51s
7 -150 Lindberg 1h 14m 35s

På gyngende grund (Viborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 8050 Berg Wittenkamp og Pedersen 1h 0m 16s
2 7550 Thor: mange muntre minder 1h 34m 52s
3 6950 Girl Power 1h 6m 20s
4 6750 Tøfting 0h 50m 49s
5 6700 Team Work 0h 51m 25s
6 5850 Ferieholdet 0h 55m 54s
7 5600 Løvebrødrene 1h 4m 57s
8 4200 Meal 1h 48m 54s
9 2550 Hold 2 - 6.Y 1h 13m 5s
10 2000 Hold 1 - 6.Y 1h 18m 27s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 8050 Berg Wittenkamp og Pedersen 1h 0m 16s
2 7550 Thor: mange muntre minder 1h 34m 52s
3 6950 Girl Power 1h 6m 20s
4 6750 Tøfting 0h 50m 49s
5 6700 Team Work 0h 51m 25s
6 5850 Ferieholdet 0h 55m 54s
7 5600 Løvebrødrene 1h 4m 57s
8 4200 Meal 1h 48m 54s
9 2550 Hold 2 - 6.Y 1h 13m 5s
10 2000 Hold 1 - 6.Y 1h 18m 27s
11 400 Hold 3 - 6.Y 1h 6m 19s

Magi i mørket (Aarhus)

Top 10

# Points Team name Time
1 6988 Hejsel-Skovsgaard 1h 6m 15s
2 6957 Hundene 1h 39m 34s
3 6919 Det Sikkert og Vist 1h 17m 57s
4 6907 Hold Fast 1h 21m 26s
5 6807 Windmonster 1h 8m 53s
6 6507 Team 2E 1h 48m 52s
7 6507 Fam. Eliassen 1h 51m 43s
8 6420 OG Indian Girls 1h 36m 38s
9 5950 Pinsetur 1 1h 31m 52s
10 4739 Frøysa 4h 24m 44s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6988 Hejsel-Skovsgaard 1h 6m 15s
2 6957 Hundene 1h 39m 34s
3 6919 Det Sikkert og Vist 1h 17m 57s
4 6907 Hold Fast 1h 21m 26s
5 6807 Windmonster 1h 8m 53s
6 6507 Fam. Eliassen 1h 51m 43s
7 6507 Team 2E 1h 48m 52s
8 6420 OG Indian Girls 1h 36m 38s
9 5950 Pinsetur 1 1h 31m 52s
10 4739 Frøysa 4h 24m 44s

Forvandlingen (Gråsten)

Top 10

# Points Team name Time
1 9000 Familien Smann 0h 39m 19s
2 9000 Guffidamer 0h 44m 42s
3 8800 Team Nico 0h 35m 34s
4 8700 Gård 2 0h 44m 44s
5 8700 Wandahlerne 0h 46m 48s
6 8400 Team Nørretoft 0h 47m 28s
7 8250 TM 0h 43m 17s
8 8150 MSR 0h 32m 27s
9 8150 Lene Veldt Pedersen 0h 36m 7s
10 8100 AilaMette 0h 31m 50s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 9000 Familien Smann 0h 39m 19s
2 8800 Team Nico 0h 35m 34s
3 8700 Wandahlerne 0h 46m 48s
4 8700 Gård 2 0h 44m 44s
5 8400 Team Nørretoft 0h 47m 28s
6 8250 TM 0h 43m 17s
7 8150 MSR 0h 32m 27s
8 8000 CB 0h 43m 11s
9 8000 Daddyman 0h 40m 44s
10 7800 JP 0h 54m 3s
11 7600 Gråsten 6a hold 2 0h 35m 54s
12 7500 The Hallunds 0h 44m 58s
13 6900 Team Roskilde 0h 55m 48s
14 6650 Feriedrengene 1h 6m 45s
15 6200 DO 0h 43m 59s