Gendarmens Hjerte (Sønderborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 7000 Team Høgsbjerg 1h 7m 23s
2 6900 Møgungernes forældre 0h 55m 41s
3 6900 Beredskabet - Hold3 1h 12m 46s
4 6800 Team Y 1h 4m 47s
5 6800 HolmOlesen 1h 7m 26s
6 6800 Mosegaard banden 1h 12m 30s
7 6800 Det' bare nogen jeg passer 1h 15m 58s
8 6800 Rhj 1h 23m 47s
9 6800 Kong Christian den IXs fodfolk 1h 33m 55s
10 6700 A-Holdet 1h 2m 21s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 5900 Team Dreier 1h 29m 26s
2 5750 HEP Ødsted 1h 41m 19s
3 5700 De 4 stjerner 1h 36m 48s
4 5250 Ravne 1h 20m 46s
5 4650 Drengene 1h 36m 5s
6 3900 Månsverg Arndal 1h 11m 6s
7 3700 De seje sønderjyder 2h 7m 31s
8 3200 Dream team 2h 3m 59s
9 3100 Eventyr-teamet 1h 26m 58s
10 2700 RIKKE IS GETTING MARRIED 1h 45m 57s
11 2350 MusseMor 1h 36m 56s
12 1700 Hansen-Harvest 1h 42m 54s
13 1050 Tønder FH 1h 43m 53s
14 -500 Team Yellow 1h 0m 18s
15 -650 DREAM 1h 47m 23s

Ølkuskens forbandelse (Sønderborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 9143 Familien Eis 0h 28m 34s
2 9103 EY - hold 1 0h 28m 58s
3 8977 OJ Electronics Hold 1 0h 30m 14s
4 8869 BTEX, Region Syddanmark 0h 24m 7s
5 8865 PFOA, Region Syddanmark 0h 31m 21s
6 8619 Hasberg 0h 32m 21s
7 8520 KonVio 0h 31m 52s
8 8491 DMS, Region Syddanmark 0h 31m 24s
9 8435 Ventilen 0h 35m 39s
10 8391 TCE, Region Syddanmark 0h 29m 17s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 8047 TMBS 0h 38m 10s
2 7997 Business College Syd 0h 36m 33s
3 7818 Dream team 0h 35m 29s
4 7092 Team Sherlock 0h 44m 1s
5 7032 The Rosenbergs 0h 41m 8s
6 6555 Love birds 0h 44m 22s
7 5999 DSS 2 0h 55m 9s
8 5819 Mødregruppe1234 0h 43m 16s
9 5211 Løve 0h 34m 20s
10 5094 Business College Syd 0h 40m 37s
11 4126 Team Bøgild og Christiansen 0h 52m 11s
12 3903 Dream team Szczecin 0h 45m 40s
13 3594 Panda 0h 50m 26s
14 1035 Familien Rasser 0h 46m 56s
15 608 Zigzag 0h 59m 11s

Tidsrejsen (Sønderborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 6600 Die Anjus 0h 56m 28s
2 6450 Momo og hundende 0h 47m 9s
3 6450 Birgits Geburtstagssause 1h 15m 18s
4 6300 We are a big Zero II 1h 14m 6s
5 6250 A-Holdet 1h 15m 12s
6 5950 Hundene 0h 43m 18s
7 5950 The Østers gang 0h 53m 38s
8 5800 2xM&S 0h 53m 22s
9 5800 Sabine D2 1h 24m 6s
10 5750 Data- og Økonomi - Hold 3 1h 0m 15s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 5950 The Østers gang 0h 53m 38s
2 4650 RT49 - 4 1h 4m 47s
3 4600 Mentoren og Mentee’en 1h 1m 7s
4 4600 Hverdagseventyrerne 🙂 1h 52m 32s
5 4100 Die Eisbären 1h 46m 26s
6 3950 Team Liva 1h 0m 2s
7 3900 Morten&Peter 1h 54m 50s
8 3850 The Beep-Boop Brigade 1h 44m 27s
9 3400 RT49 - 2 0h 47m 42s
10 3300 The best too 1h 3m 28s
11 1850 RT49 - 3 1h 12m 43s
12 200 3 Mädels 1h 34m 40s
13 -650 Team Batman 1h 5m 45s
14 -1400 RT49 Sønderborg 1h 20m 4s
15 -8200 Die Dänen-Runde 2h 40m 21s

De forsvundne kronjuveler, nøddeknækkeren (KBH)

Top 10

# Points Team name Time
1 6900 Team Melee - London blue eys 0h 44m 38s
2 6750 Jyderne 1h 0m 26s
3 6200 High on life 0h 37m 58s
4 6200 Marie og B-holdet 0h 44m 23s
5 6050 AL DENTE from Slovenia 1h 29m 55s
6 5600 Bruslund +2 1h 2m 24s
7 5550 Dogs 1h 27m 2s
8 5550 Team 0825 - China 1h 51m 24s
9 5500 Girls of NyHavn 1h 6m 46s
10 5400 Hundene 0h 37m 31s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6900 Team Melee - London blue eys 0h 44m 38s
2 6750 Jyderne 1h 0m 26s
3 6050 AL DENTE from Slovenia 1h 29m 55s
4 5550 Team 0825 - China 1h 51m 24s
5 5150 Doc & Marty 1h 52m 0s
6 4600 Team Misha 1h 9m 5s
7 4450 The Great Six Norwegians 1h 0m 40s
8 4400 The peanuts 2h 26m 9s
9 4300 Haanings 1h 20m 16s
10 4250 Carlo 0h 59m 28s
11 4200 Havenisserne 1h 16m 17s
12 3650 The German Hunters - AirBnB 1h 23m 31s
13 1750 The Kählers 0h 51m 13s
14 1100 Singapore here we come 17h 24m 53s
15 -2950 Hestepigerne 5h 24m 53s

De forsvundne kronjuveler, familie version (KBH)

Top 10

# Points Team name Time
1 6900 IU-Sjælland 0h 28m 41s
2 6550 Vinderne 2h 24m 49s
3 6300 A Team 0h 33m 22s
4 6300 Hyggebanden 0h 34m 50s
5 5800 Team Unicorns 0h 42m 22s
6 5650 Kindler 0h 24m 30s
7 5650 Team family 0h 37m 5s
8 5400 Team Øder Dahl 0h 41m 8s
9 5300 Team Dino 0h 42m 29s
10 5250 Nicklas og Gutterne 1h 22m 53s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6300 Hyggebanden 0h 34m 50s
2 5650 Team family 0h 37m 5s
3 5400 Team Øder Dahl 0h 41m 8s
4 5300 Team Dino 0h 42m 29s
5 4700 New York, New York, Daniel 0h 58m 51s
6 4650 BLINDS 0h 29m 2s
7 3450 barrault 0h 45m 2s
8 2850 8.Y Piger 1 0h 23m 36s
9 2800 Disaster friends DE 0h 47m 9s
10 2750 Frank family - North Carolina 1h 4m 56s
11 2550 Hamburg AirBnB 0h 56m 14s
12 2550 8.Y Drenge 1 0h 40m 29s
13 2150 To BOA or not to BOA - From Canada 1h 0m 52s
14 1750 8.X drenge 1 0h 30m 33s
15 100 Tangent the Ladies 0h 45m 57s

Sandheden om Rundetårn (KBH)

Top 10

# Points Team name Time
1 7750 The Harlev Trier Wagners 2h 55m 21s
2 7100 Team Bulk 🐭 3h 37m 59s
3 6900 Haanings 2h 15m 23s
4 3800 De 6 2h 31m 45s
5 3600 FDF Kgs. Lyngby 2h 0m 28s
6 2650 Elephantstrap44on 2h 22m 47s
7 2450 Lord(s) of Catan 3h 37m 1s
8 1650 Cecilie og Hans gir "Jen å e dæggel" 2h 14m 5s
9 600 BIRD NERD TEAM 1h 52m 42s
10 500 Team god puds 2h 19m 46s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 7750 The Harlev Trier Wagners 2h 55m 21s
2 7100 Team Bulk 🐭 3h 37m 59s
3 6900 Haanings 2h 15m 23s
4 3800 De 6 2h 31m 45s
5 3600 FDF Kgs. Lyngby 2h 0m 28s
6 2650 Elephantstrap44on 2h 22m 47s
7 2450 Lord(s) of Catan 3h 37m 1s
8 1650 Cecilie og Hans gir "Jen å e dæggel" 2h 14m 5s
9 600 BIRD NERD TEAM 1h 52m 42s
10 500 Team god puds 2h 19m 46s

Sildefængeren fra Aleburgh (Aalborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 7000 De gængse aalborgensere 0h 49m 12s
2 7000 Novo Nordisk 3 0h 50m 5s
3 7000 5 sild i en tønde 1h 5m 49s
4 7000 Vodskov Team 1 1h 25m 7s
5 6900 A+L 0h 46m 10s
6 6900 Team Chalotte 1h 11m 27s
7 6900 Novo Nordisk 2 1h 28m 33s
8 6900 Shrekylicious 1h 30m 29s
9 6800 Team MJ Polterabend 1 0h 58m 29s
10 6800 GELLERT & Co. 1h 48m 35s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 7000 Novo Nordisk 3 0h 50m 5s
2 7000 5 sild i en tønde 1h 5m 49s
3 6900 Novo Nordisk 2 1h 28m 33s
4 6500 Gunns Roses 1h 5m 8s
5 6400 2 plebs på tur 2h 15m 31s
6 6200 Frankfurter 2h 11m 3s
7 6050 Team Fufe 1h 17m 36s
8 5700 Team E&S 1h 55m 44s
9 5500 Team SH 1h 22m 52s
10 5350 Karins piger 1h 18m 36s
11 4700 Sofie og Far 1h 27m 41s
12 4050 Petalie 1h 19m 35s
13 3400 Holdet 1h 31m 28s
14 2350 Øboen 1h 3m 7s
15 2250 Advocadogroerne 2h 4m 6s

Frihedens Vogtere (Aalborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 8000 Yrsas slaver 1h 18m 14s
2 7900 Sky 3 1h 21m 29s
3 7700 Bodil og Flemmings vogtere 1h 1m 7s
4 7700 The City Guardians (hold 4) 1h 5m 11s
5 7700 Sky 1 1h 24m 43s
6 7450 The Infiltrators (hold 3) 1h 15m 8s
7 7450 Sky 2 1h 25m 37s
8 7450 Giehm 2h 11m 54s
9 7300 T-Tittties Club 1h 4m 35s
10 6850 Froberg 1h 16m 9s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 7900 Sky 3 1h 21m 29s
2 7700 Sky 1 1h 24m 43s
3 7450 Giehm 2h 11m 54s
4 7450 Sky 2 1h 25m 37s
5 7300 T-Tittties Club 1h 4m 35s
6 6750 Team 2 1h 28m 33s
7 6350 Team 1 1h 34m 55s
8 5500 Team Nord og Syd 1h 25m 28s
9 4850 Langelinie + Sofievej 1h 12m 0s
10 4300 Team Peps 1h 27m 19s
11 4300 Parts of the Dodgy Drunks 2h 32m 9s
12 4050 Familien Lyder 1h 21m 1s
13 3400 Team FHJS 0h 58m 56s
14 3200 QHSE 1h 51m 4s
15 1900 Veiss'erne 1h 46m 40s

Sirenens sang (Struer)

Top 10

# Points Team name Time
1 7000 Team Ninja 1h 3m 24s
2 7000 Team mickey 1h 11m 17s
3 6800 Familien Vestergård 1h 20m 3s
4 6700 Team køk 1 1h 0m 22s
5 6650 Amongoose 1h 6m 43s
6 6550 Team Grevsen 0h 56m 42s
7 6350 Lostlike 1h 53m 31s
8 6200 Team køk 2 0h 44m 8s
9 6000 JL 2h 58m 36s
10 5900 DALALA 1h 31m 28s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 7000 Team mickey 1h 11m 17s
2 7000 Team Ninja 1h 3m 24s
3 6800 Familien Vestergård 1h 20m 3s
4 6700 Team køk 1 1h 0m 22s
5 6650 Amongoose 1h 6m 43s
6 6550 Team Grevsen 0h 56m 42s
7 6350 Lostlike 1h 53m 31s
8 6200 Team køk 2 0h 44m 8s
9 6000 JL 2h 58m 36s
10 5900 DALALA 1h 31m 28s
11 5750 MadsenSundtoftKjærgaard 1h 47m 10s
12 5200 Pigerne 1h 4m 4s
13 5000 ISAGER 1h 40m 42s
14 4100 Team Lillegade 1h 36m 37s
15 -7300 Drengene 0h 53m 29s

På gyngende grund (Viborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 8500 (Sviger)søstre 0h 57m 18s
2 8050 Berg Wittenkamp og Pedersen 1h 0m 16s
3 7700 The Fantastic Four 1h 3m 26s
4 7550 Laufi's venner 0h 51m 19s
5 7550 Thor: mange muntre minder 1h 34m 52s
6 7450 ØS Team 1 1h 12m 2s
7 6950 Girl Power 1h 6m 20s
8 6850 Team StineLene 1h 16m 39s
9 6750 Tøfting 0h 50m 49s
10 6700 Team Work 0h 51m 25s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 8500 (Sviger)søstre 0h 57m 18s
2 7700 The Fantastic Four 1h 3m 26s
3 7550 Laufi's venner 0h 51m 19s
4 7450 ØS Team 1 1h 12m 2s
5 6850 Team StineLene 1h 16m 39s
6 6650 ØS Team 3 1h 25m 41s
7 6050 Hold 2 1h 36m 24s
8 5650 ØS Team 2 1h 6m 52s
9 4900 Viborg tur 1h 20m 50s
10 4550 Sommerdalgård 1h 39m 22s
11 3900 Linje 2 Louise Lind 1h 35m 48s
12 3400 Hold 1 1h 46m 47s
13 2650 Gøg og Gokke 1h 17m 58s
14 2200 Team Antonsen 1h 22m 21s
15 -2250 Viborg International School- C4 1h 27m 1s

Magi i mørket (Aarhus)

Top 10

# Points Team name Time
1 7000 Karen Thæne 1h 0m 50s
2 7000 Team Hercule Poirot 1h 20m 57s
3 7000 Team Sherloch Holmes 1h 24m 31s
4 6988 Hejsel-Skovsgaard 1h 6m 15s
5 6988 Mullers 1h 12m 15s
6 6976 Team Carl Mørch 1h 26m 54s
7 6976 Breinholt sisters 1h 37m 27s
8 6963 Ellemose Lorentzen 0h 53m 37s
9 6957 Hundene 1h 39m 34s
10 6925 TnT 1h 58m 23s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 7000 Team Sherloch Holmes 1h 24m 31s
2 7000 Team Hercule Poirot 1h 20m 57s
3 6976 Team Carl Mørch 1h 26m 54s
4 6925 Team L. 9h 57m 46s
5 6907 Granvænget 2h 20m 14s
6 6851 Team Miss Marple 1h 41m 42s
7 6819 De svangre 1h 35m 35s
8 6788 Atea 1h 15m 32s
9 6276 Team Novem Montanus 1h 32m 43s
10 6257 Team Tune 1h 16m 46s
11 5856 Blue Army 2h 9m 22s
12 5382 Holbøllerne 1h 16m 6s
13 5307 Atea2 1h 37m 0s
14 4720 Drenthe on tour 1h 36m 18s
15 3138 Double J 1h 44m 28s

Botanikerens hemmelighed (Aarhus)

Top 10

# Points Team name Time
1 9700 TnT 2h 0m 29s
2 9300 Granvænget 2h 32m 16s
3 9250 Overskuddet går til psykiatrifonden 2h 22m 56s
4 8950 SPAS hold 1 2h 20m 44s
5 7650 Julegaven 4h 33m 50s
6 7000 SPAS hold 2 2h 2m 5s
7 6700 SnotNice 1h 40m 43s
8 6250 Påskeharerne ser sig om 1h 39m 11s
9 5600 DALALA 2h 44m 45s
10 5250 Med FarMor i haven 1h 56m 20s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 9700 TnT 2h 0m 29s
2 9300 Granvænget 2h 32m 16s
3 9250 Overskuddet går til psykiatrifonden 2h 22m 56s
4 8950 SPAS hold 1 2h 20m 44s
5 7650 Julegaven 4h 33m 50s
6 7000 SPAS hold 2 2h 2m 5s
7 6700 SnotNice 1h 40m 43s
8 6250 Påskeharerne ser sig om 1h 39m 11s
9 5600 DALALA 2h 44m 45s
10 5250 Med FarMor i haven 1h 56m 20s
11 4500 FART PÅ 1h 32m 35s
12 2500 Blomsten og bierne på tur 2h 39m 19s
13 1850 Fantastic 3😎 23h 27m 58s

Forvandlingen (Gråsten)

Top 10

# Points Team name Time
1 9000 Kjems Advokatfirma 0h 38m 32s
2 9000 Familien Smann 0h 39m 19s
3 9000 Guffidamer 0h 44m 42s
4 8800 Team Nico 0h 35m 34s
5 8800 Undusholdet 0h 43m 11s
6 8800 Team Djursland 0h 45m 5s
7 8700 De røde heste 0h 32m 39s
8 8700 Gård 2 0h 44m 44s
9 8700 Wandahlerne 0h 46m 48s
10 8700 The Carebears 0h 57m 54s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 8800 Undusholdet 0h 43m 11s
2 8400 Team koldsten 0h 36m 39s
3 8250 Tissemyrerne 1h 47m 2s
4 8200 Guldfiskene 2h 0m 37s
5 7850 Pandaerne 2h 15m 30s
6 7750 Familieslænget 0h 49m 31s
7 7450 Trekanten 0h 42m 4s
8 7300 Flyvende aber 0h 52m 14s
9 7200 Team Lavensby 1h 40m 46s
10 6950 Myreslugerne 1h 31m 13s
11 6900 Familien Bruhn, Tandslet 1h 7m 5s
12 6600 Team Goofy 1h 17m 24s
13 6600 Rasmussen 0h 43m 52s
14 6550 Team sej 0h 44m 56s
15 5350 Piratfiskene 2h 4m 25s

Hjælp ordensmagten (Budapest)

Top 10

# Points Team name Time
1 6550 Test of budapest 0h 48m 4s
2 6450 Hundene i Budapest City 1h 13m 31s
3 5500 Assistance by Andersson 1h 32m 35s
4 5350 Simon & Julie 2h 9m 34s
5 5250 Badabing does it again 1h 41m 6s
6 4750 Team Nicola 2h 33m 8s
7 4250 Help is on its way Mia & fam 1h 51m 6s
8 3100 Team Bolyai 1h 14m 7s
9 2800 Golden German Sailboats 1h 55m 9s
10 2600 Team Verissimo dos Santos 2h 2m 41s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6550 Test of budapest 0h 48m 4s
2 6450 Hundene i Budapest City 1h 13m 31s
3 5500 Assistance by Andersson 1h 32m 35s
4 5350 Simon & Julie 2h 9m 34s
5 5250 Badabing does it again 1h 41m 6s
6 4750 Team Nicola 2h 33m 8s
7 4250 Help is on its way Mia & fam 1h 51m 6s
8 3100 Team Bolyai 1h 14m 7s
9 2800 Golden German Sailboats 1h 55m 9s
10 2600 Team Verissimo dos Santos 2h 2m 41s
11 2450 We tried 1h 41m 13s
12 1200 Lancier 1h 40m 42s