Gendarmens Hjerte (Sønderborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 7000 Team Høgsbjerg 1h 7m 23s
2 6900 Møgungernes forældre 0h 55m 41s
3 6900 Beredskabet - Hold3 1h 12m 46s
4 6800 Team Y 1h 4m 47s
5 6800 HolmOlesen 1h 7m 26s
6 6800 Rhj 1h 23m 47s
7 6800 Kong Christian den IXs fodfolk 1h 33m 55s
8 6700 A-Holdet 1h 2m 21s
9 6700 De blå skjorter 1h 16m 9s
10 6650 Smuttis disiple 1h 21m 34s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6800 Rhj 1h 23m 47s
2 6400 SB1 0h 59m 24s
3 6150 Team Lumbye 1h 45m 33s
4 5600 Det ved jeg ikke, men vi er fandme gode 1h 38m 3s
5 5550 Tactless tangents on tour 1h 36m 15s
6 5050 OJ i felten 3h 48m 35s
7 4850 Det Ægte 1h 53m 54s
8 4450 DanÆg 1h 44m 38s
9 4300 LALK 1h 55m 23s
10 3550 Æ knejte 2h 21m 30s
11 3350 Madklubben Fun 2h 32m 20s
12 2950 Æ piche 2h 7m 13s
13 2500 Emil og hans lystige svende 1h 48m 18s
14 1800 SB3 1h 7m 11s
15 1500 The golden girls 1h 49m 44s

Ølkuskens forbandelse (Sønderborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 9143 Familien Eis 0h 28m 34s
2 8869 BTEX, Region Syddanmark 0h 24m 7s
3 8865 PFOA, Region Syddanmark 0h 31m 21s
4 8619 Hasberg 0h 32m 21s
5 8520 KonVio 0h 31m 52s
6 8491 DMS, Region Syddanmark 0h 31m 24s
7 8435 Ventilen 0h 35m 39s
8 8391 TCE, Region Syddanmark 0h 29m 17s
9 8296 OJ Hold5 0h 35m 38s
10 8270 Team Langeland 0h 37m 18s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 8865 PFOA, Region Syddanmark 0h 31m 21s
2 8491 DMS, Region Syddanmark 0h 31m 24s
3 8391 TCE, Region Syddanmark 0h 29m 17s
4 8225 4-CPP, Region Syddanmark 0h 31m 5s
5 8115 Schlendriane 0h 38m 51s
6 7587 The Killers 0h 41m 31s
7 7258 Krolf 0h 44m 16s
8 7187 Team Tumlerne 0h 42m 18s
9 7049 Wildcats 0h 38m 40s
10 6681 DDT, Region Syddanmark 0h 37m 21s
11 6246 BAM, Region Syddanmark 0h 43m 31s
12 6141 Boss Rocks 0h 41m 36s
13 4829 CHJMS 0h 50m 11s
14 4529 Disco Divas 0h 52m 54s
15 3696 The Muurholms 0h 55m 43s

Tidsrejsen (Sønderborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 6600 Die Anjus 0h 56m 28s
2 6450 Momo og hundende 0h 47m 9s
3 5950 Hundene 0h 43m 18s
4 5800 Sabine D2 1h 24m 6s
5 5750 Kastrup & co 1h 32m 14s
6 5650 Team Y 0h 49m 19s
7 5400 Possekels 3h 16m 10s
8 5350 Familie John 1h 12m 57s
9 5300 Familien Eis 0h 49m 41s
10 5300 TEAM LÜGAR 1h 14m 54s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6600 Die Anjus 0h 56m 28s
2 5350 Familie John 1h 12m 57s
3 5250 Ledergruppen Jylland 1h 34m 30s
4 4950 Ledergruppen Jylland 1h 26m 47s
5 4800 Jyske Band 1h 25m 6s
6 4700 knokika 1h 13m 38s
7 4200 Behn, friends&family 0h 38m 36s
8 3450 Alexander og den super seje vinder 😉 2h 32m 52s
9 3100 Team Molar 1h 14m 14s
10 3050 Vijverbende 1h 29m 28s
11 2800 Ganadores 0h 47m 51s
12 1850 Bay 1h 35m 51s
13 550 Jobaktiv2 1h 15m 59s
14 -2150 Teschkes JGA Crew 1h 19m 36s
15 -5300 Team Kroes 2h 1m 29s

De forsvundne kronjuveler, nøddeknækkeren (KBH)

Top 10

# Points Team name Time
1 6200 Marie og B-holdet 0h 44m 23s
2 5550 Dogs 1h 27m 2s
3 5500 Girls of NyHavn 1h 6m 46s
4 5400 Hundene 0h 37m 31s
5 5350 Hold 2 1h 3m 50s
6 5250 Team R8dio 0h 35m 41s
7 5250 Lyserød flamingo 1h 1m 58s
8 5250 Damerne er bedst 1h 35m 1s
9 5200 Cosmopolitan rules 2h 13m 23s
10 5150 CBRE Project Management 0h 54m 21s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6200 Marie og B-holdet 0h 44m 23s
2 5350 Hold 2 1h 3m 50s
3 5250 Team R8dio 0h 35m 41s
4 4300 The Zealanders 0h 56m 50s
5 3500 Jose_15 1h 3m 17s
6 3450 Brutalis 1h 7m 18s
7 3400 Sparknægte 0h 56m 48s
8 3250 IT Minds 0h 40m 10s
9 3100 Dream Team 1h 2m 34s
10 2900 Hold 3 0h 53m 19s
11 2800 Doctor Spuzi 0h 52m 17s
12 2600 3-1 til Danmark 0h 55m 32s
13 2350 Hold 1 0h 58m 21s
14 350 Verdens bedste 1h 8m 29s
15 -3100 Team bride 0h 46m 56s

De forsvundne kronjuveler, familie version (KBH)

Top 10

# Points Team name Time
1 6900 IU-Sjælland 0h 28m 41s
2 6550 Vinderne 2h 24m 49s
3 6300 A Team 0h 33m 22s
4 5800 Team Unicorns 0h 42m 22s
5 5650 Kindler 0h 24m 30s
6 5250 Nicklas og Gutterne 1h 22m 53s
7 4500 8.Y Piger 2 0h 25m 44s
8 4250 Team Happy 0h 56m 51s
9 4250 De hyggelige 2h 5m 40s
10 4200 Manane 0h 43m 54s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6900 IU-Sjælland 0h 28m 41s
2 6550 Vinderne 2h 24m 49s
3 6300 A Team 0h 33m 22s
4 5800 Team Unicorns 0h 42m 22s
5 5650 Kindler 0h 24m 30s
6 4500 8.Y Piger 2 0h 25m 44s
7 4250 De hyggelige 2h 5m 40s
8 4250 Team Happy 0h 56m 51s
9 4200 Manane 0h 43m 54s
10 3700 Elena - South Holland 0h 59m 22s
11 2850 8.Y Piger 1 0h 23m 36s
12 2550 8.Y Drenge 1 0h 40m 29s
13 1750 8.X drenge 1 0h 30m 33s
14 850 Team hygge gruppe 3 3h 50m 27s
15 -3200 8.Y Drenge 2 0h 34m 25s

Sandheden om Rundetårn (KBH)

Top 10

# Points Team name Time
1 1650 Cecilie og Hans gir "Jen å e dæggel" 2h 14m 5s
2 0 Deltag i lodtrækningen om et vingavekort! 2h 30m 0s
3 0 Deltag i lodtrækningen om et vingavekort! 2h 30m 0s
4 0 Deltag i lodtrækningen om et vingavekort! 2h 30m 0s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 1650 Cecilie og Hans gir "Jen å e dæggel" 2h 14m 5s
2 0 Deltag i lodtrækningen om et vingavekort! 2h 30m 0s
3 0 Deltag i lodtrækningen om et vingavekort! 2h 30m 0s
4 0 Deltag i lodtrækningen om et vingavekort! 2h 30m 0s

Sildefængeren fra Aleburgh (Aalborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 7000 Vodskov Team 1 1h 25m 7s
2 6900 A+L 0h 46m 10s
3 6900 Team Chalotte 1h 11m 27s
4 6800 Team MJ Polterabend 1 0h 58m 29s
5 6800 Københavnerne 1h 50m 55s
6 6750 KollePolle 1h 28m 16s
7 6650 Plaski Power 1h 2m 37s
8 6650 LC96 hold 1 1h 6m 47s
9 6550 Chemist 1h 29m 10s
10 6550 The Green Dragon 2h 12m 6s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6900 A+L 0h 46m 10s
2 6800 Team MJ Polterabend 1 0h 58m 29s
3 6350 Aalborg Katedralskole 2 1h 36m 22s
4 5800 Team Forskning 2 1h 10m 12s
5 5350 Team MJ Polterabend 2 1h 19m 45s
6 5200 Originalerne 1h 14m 35s
7 5050 Team 2 1h 33m 33s
8 4650 Tanja Vammen Holm 1h 28m 32s
9 4200 Aalborg Katedralskole 1 1h 38m 56s
10 3650 Team 3 2h 23m 42s
11 3450 Team Forskning 1 1h 23m 52s
12 2700 A&C 1h 57m 13s
13 2200 Team 1 1h 31m 54s
14 1900 Team Flappi 2h 2m 27s
15 1900 Aalborg Katedralskole 3 1h 43m 49s

Sirenens sang (Struer)

Top 10

# Points Team name Time
1 5600 Dutchy 3h 33m 42s
2 5550 Cirkus Nielsen 1h 17m 36s
3 5400 Team Loui 1h 26m 30s
4 4500 Strukton Rail A/S 1h 56m 15s
5 4400 CNV30 1h 26m 44s
6 4150 Strukton Rail Team 2 1h 38m 21s
7 2600 Sirenes venner BF tirsdag 2h 27m 23s
8 2250 Mor & far 2h 16m 51s
9 -150 Lindberg 1h 14m 35s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 5600 Dutchy 3h 33m 42s
2 5550 Cirkus Nielsen 1h 17m 36s
3 5400 Team Loui 1h 26m 30s
4 4500 Strukton Rail A/S 1h 56m 15s
5 4400 CNV30 1h 26m 44s
6 4150 Strukton Rail Team 2 1h 38m 21s
7 2600 Sirenes venner BF tirsdag 2h 27m 23s
8 2250 Mor & far 2h 16m 51s
9 -150 Lindberg 1h 14m 35s

På gyngende grund (Viborg)

Top 10

# Points Team name Time
1 8050 Berg Wittenkamp og Pedersen 1h 0m 16s
2 7550 Thor: mange muntre minder 1h 34m 52s
3 6950 Girl Power 1h 6m 20s
4 6750 Tøfting 0h 50m 49s
5 6700 Team Work 0h 51m 25s
6 5850 Ferieholdet 0h 55m 54s
7 5600 Løvebrødrene 1h 4m 57s
8 4200 Meal 1h 48m 54s
9 2550 Hold 2 - 6.Y 1h 13m 5s
10 2000 Hold 1 - 6.Y 1h 18m 27s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 8050 Berg Wittenkamp og Pedersen 1h 0m 16s
2 7550 Thor: mange muntre minder 1h 34m 52s
3 6950 Girl Power 1h 6m 20s
4 6750 Tøfting 0h 50m 49s
5 6700 Team Work 0h 51m 25s
6 5850 Ferieholdet 0h 55m 54s
7 5600 Løvebrødrene 1h 4m 57s
8 4200 Meal 1h 48m 54s
9 2550 Hold 2 - 6.Y 1h 13m 5s
10 2000 Hold 1 - 6.Y 1h 18m 27s
11 400 Hold 3 - 6.Y 1h 6m 19s

Magi i mørket (Aarhus)

Top 10

# Points Team name Time
1 6988 Hejsel-Skovsgaard 1h 6m 15s
2 6957 Hundene 1h 39m 34s
3 6919 Det Sikkert og Vist 1h 17m 57s
4 6907 Hold Fast 1h 21m 26s
5 6807 Windmonster 1h 8m 53s
6 6507 Team 2E 1h 48m 52s
7 6507 Fam. Eliassen 1h 51m 43s
8 6420 OG Indian Girls 1h 36m 38s
9 5950 Pinsetur 1 1h 31m 52s
10 5920 Karla 2h 13m 17s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 6988 Hejsel-Skovsgaard 1h 6m 15s
2 6957 Hundene 1h 39m 34s
3 6919 Det Sikkert og Vist 1h 17m 57s
4 6907 Hold Fast 1h 21m 26s
5 6807 Windmonster 1h 8m 53s
6 6507 Fam. Eliassen 1h 51m 43s
7 6507 Team 2E 1h 48m 52s
8 6420 OG Indian Girls 1h 36m 38s
9 5950 Pinsetur 1 1h 31m 52s
10 5920 Karla 2h 13m 17s
11 5238 Gittes damer 1h 19m 35s
12 4739 Frøysa 4h 24m 44s
13 3545 Den magiske gulerod 15h 43m 56s

Forvandlingen (Gråsten)

Top 10

# Points Team name Time
1 9000 Familien Smann 0h 39m 19s
2 9000 Guffidamer 0h 44m 42s
3 8800 Team Nico 0h 35m 34s
4 8700 Gård 2 0h 44m 44s
5 8700 Wandahlerne 0h 46m 48s
6 8400 Team Nørretoft 0h 47m 28s
7 8250 TM 0h 43m 17s
8 8150 MSR 0h 32m 27s
9 8150 Lene Veldt Pedersen 0h 36m 7s
10 8100 AilaMette 0h 31m 50s

De sidste 15 ture

# Points Team name Time
1 9000 Familien Smann 0h 39m 19s
2 8800 Team Nico 0h 35m 34s
3 8700 Gård 2 0h 44m 44s
4 8700 Wandahlerne 0h 46m 48s
5 8400 Team Nørretoft 0h 47m 28s
6 8250 TM 0h 43m 17s
7 8150 MSR 0h 32m 27s
8 8000 CB 0h 43m 11s
9 8000 Daddyman 0h 40m 44s
10 7800 JP 0h 54m 3s
11 7600 Gråsten 6a hold 2 0h 35m 54s
12 7500 The Hallunds 0h 44m 58s
13 6900 Team Roskilde 0h 55m 48s
14 6650 Feriedrengene 1h 6m 45s
15 6200 DO 0h 43m 59s